KIM JESTEŚMY?

Doświadczenie zdobywamy już od 2009 roku. Jesteśmy stale rozwijającą się firmą innowacyjną i rozwijającą swoje kompetencje.

Świadczymy pomoc w każdej sferze życia codziennego zarówno dla osób fizycznych, jak też małych i średnich firm. Naszym celem jest wspomaganie rozwoju przedsiębiorstw i instytucji działających na terenie kraju, jak i za granicą poprzez świadczenie profesjonalnych usług doradztwa prawnego. Rozwiązywaniem problemów naszych Klientów zajmuje się zespół prawników, ekonomistów i praktyków gospodarczych, co zapewnia kompleksowe podejście do każdego zagadnienia. Personel Biura oraz jego współpracownicy to doświadczeni profesjonaliści, biegle posługujący się językami obcymi, posiadający gruntowne i nowoczesne wykształcenie.

Oferujemy wysokiej jakości, kompleksowe usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, obejmującego m.in. doradztwo prawne, podatkowe, finansowe, inwestycyjne, personalne, windykację należności, zwiększanie wartości firm, pozyskiwanie i rozliczanie środków z funduszy unijnych i krajowych oraz kompleksową obsługę firm i jednostek samorządowych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wypracowaniu własnych metod działania, jesteśmy w stanie z powodzeniem wykorzystywać najefektywniejsze narzędzia badawcze oraz techniki służące analizie i poprawie sytuacji przedsiębiorstw.

WYNAGRODZENIE

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, dokładamy starań, aby świadczone przez nas usługi były szybkie i rzetelne, a ich cena konkurencyjna, dlatego też jesteśmy otwarci na indywidualne negocjacje cenowe. Zasady współpracy są każdorazowo ustalane z Klientem przed rozpoczęciem świadczenia usług przez Biuro w oparciu o jeden z poniższych systemów:

 • success fee

  wynagrodzenie ustalane jako prowizja od zakończonej, wygranej sprawy, np. prowizja w wysokości 5-15% wartości odzyskanej w drodze windykacji należności

 • według stawek godzinowych

  wynagrodzenie według stawek godzinowych z uwzględnieniem rzeczywistego nakładu czasu pracy Biura

 • jednorazowe wynagrodzenie ryczałtowe

  jednorazowe wynagrodzenie ryczałtowe za konkretną sprawę, z uwzględnieniem przewidywanego nakładu czasu pracy oraz stopnia złożoności sprawy

 • comiesięczne wynagrodzenie ryczałtowe

  comiesięczne wynagrodzenie ryczałtowe w przypadku stałej obsługi, z uwzględnieniem ustalonego zakresu świadczonych usług

NASZE WARTOŚCI

L-inkaso Sp. z o.o. jest profesjonalną, nowoczesną, racjonalną i otwartą na współpracę organizacją oferującą swoim Klientom najwyższej jakości usługi doradztwa prawnego i gospodarczego, z jednoczesnym tworzeniem przyjaznego środowiska pracy.

 • Knowledge, Trust & Integrity

  wiedza i doświadczenie praktyczne

 • Go for it

  innowacyjność, kreatywność i ciekawość

 • Excellence

  skuteczność (współpraca, orientacja na cel, zaangażowanie i odwaga do wprowadzania zmian)

 • Flexibility

  elastyczność a zarazem odpowiedzialność i uczciwość (jakość i terminowość świadczonych usług)

 • MISJA

  Dostarczamy wysokiej jakości, nowoczesne usługi doradztwa prawnego i gospodarczego, które pozwalają na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej na rynku oraz zapewniają skuteczną reprezentację interesów naszych Klientów.
 • WIZJA

  L-inkaso Sp. z o.o. jest profesjonalną, nowoczesną, racjonalną i otwartą na współpracę organizacją oferującą swoim Klientom najwyższej jakości usługi doradztwa prawnego i gospodarczego, z jednoczesnym tworzeniem przyjaznego środowiska pracy.